KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367344
nr 1436 7344
Nutida konstnär. Signerad Linnea Larsson. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, oramad, 55x46 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:39:21
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.600 kr